Поиск

Чемпіонат міста з футболу

19 листопада в спортивній залі загальноосвітньої школи №17 пройшов чемпіонат міста з футболу серед шкіл. П'ять шкільних команд Дружківки сперечалися за право називатися найсильнішими в цьому році.За підсумками проведених зпагань переможцем змагань стала команда загальноосвітньої школи №6. Другими стали юні футболісти школи №12. Третє місце дісталося господарям майданчика - команді ЗОШ №17. Вітаємо Пашина О.К. та його вихованців з перемогою!

Герої, які змінили історію

З нагоди відзначення річниці Дня гідності і Свободи в нашій школі було проведено ряд заходів, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які стали на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси та європейський вибір нашої держави. Діти мали змогу передивитися дукументальний фільм "Небесна сотня" та вшанувати пам`ять героїв хвилиною мовчання. Під час спілкування на класних годинах познайомилися з хронологією подій "Помаранчевої революціі 2004р" та "Майдану Гідності 2013-2014", обговорили значення слів “свобода та гідність”. Учні шкільного самоврядування ініціювали та провели інформаційні перерви «Небесна Сотня. Герої, які змінили хід історії України». У шкільн

Президент школи відповів на питання учнівської спільноти

На честь святкування 30-річниці Конвенції ООН з прав дитини сьогодні, 20 листопада, в рамках днів самоврядування була проведена традиційна година прийому учнів Президентом школи Утенко Ярославом. Дітей цікавили нагальні питання з порушення їхніх прав та міри впливу на правопорушників. Спілкування було плідним і корисним.

"Африка"- це здорово!

На вихідних учні нашої школи відвідали цирк у м.Харьків, де побачили програму "Африка". Циркові артисти-учасники міжнародних фестивалів, еквілібристи на котушках, який тримає глядача в напрузі своїми унікальними трюками, акробати з номером «Стрибки через обручі», безстрашні повітряні гімнасти на ременях, віртуози небезпечних трюків у номері «Ікарійські гри». Колесо Сіра в жіночому виконанні, жонглера, що відбивпє м'яча об підлогу. Наші діти були задоволені й отримали багато позитивних емоцій.

Спорт для всіх

На осінніх канікулах в Дружківської школи ЗШ 17 проводилися змагання з футболу. Серед учнів 7 класів 3 місце зайняв 7-в, 2 місце 7-б, 1 місце 7- а. Серед 8 класів 3 місце зайняв 8- А клас, 2 місце 8-Б кл, а переможцем став 8-В клас. У старшій школі змагалися 10 кл з 11 кл і 3 місце зайняв 10 А, 2 місце 10-Б і 1 місце 11- А клас.

Наші юні артисти

Сьогодні у рамках тижня української писемності учасниками театрального гуртка "Фантазія" Дружківської ЗШ І-ІІІ ст #17 (худ.керівник Пустовит Т. А) була поставлена театралізована вистава "Ріпка". Вітаємо юних артистів із творчим дебютом.

Веселі старти

Сьогодні, 6 листопада, в спортивному залі ЗШ №17 пройшов міський етап змагань «Веселі старти» .За право представляти Дружківку на рівні Донецької області боролися представники п'яти навчальних закладів: школи №6, 7, 12, 14 і 17. За результатами змагань перемогу святкували господарі майданчика - команда школи №17. Друге місце вибороли представники школи №6, третє - школи №7.Такім чином, юні спортсмени ЗШ №17 відстоюватимуть честь міста на обласному етапі «Веселих стартів».

© . Сайт создан на Wix.com

До літніх канікул

залишилось ...

  • Facebook Социальной Иконка
  • Google+ Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now