Поиск

Вітаємо найкращіх

Вітаємо із ІІІ місцем учасників регіонального етапу олімпіад з географії- Утенка Ярослава та з української мови й літератури- Болдирєву Софію. Пишаємося вашими досягненнями! Дякуємо вчителям, які підготували учнів- Андросову О.В.(учитель географії) та Болдирєву О.І.( учитель української мови та літератури)

90 років від дня народження Всеволода Нестайка

Всеволод Нейстайко – український Марк Твен. Його твори незмінно викликають усмішку на обличчі у всіх читацьких поколінь. “Тореодори з Васюківки” – одна з найвеселіших книг у всій шкільній програмі. Сьогодні в 90-ий день народження автора учні 6В відвідали мультицентр "Грайлик". Діти дізналися про життя й творчісь письменника, розв'язували цікаві завдання та зробили святковий колаж.

Учитель Року-2020

Вітаємо фіналістів регіонального етапу конкурса "Учитель року-2020" учителя хімії Нехаєнко Юлію Валеріївну й учителя початкових класів Крису Галину Володимирівну! Пишаємося Вами,колеги! Бажаємо натхнення та творчих злетів!

Конкурс від "Лінгвіст"

Сьогодні відбулося нагородження команди ношої школи,яка взяла участь в НОВОРІЧНОМУ КОНКУРСІ "Christmas Video Competition”від видавництва National Geographic Learning та компанії Лінгвіст “Christmas Video Competition” та стали переможцями. Учні 11А класу ( Кльован Аріна, Хорошайло Аліна, Міхайлова Ганна, Лисиченко Даша, Хлиптун Валерія) отримали іменні сертифікати, постер,підручник із цікавими завданнями та солодкі презенти. #video #конкурсы #приз #учительанглийского #дляшколы #лінгвіст

Акція "Сила в єднанні"

З метою виховання у громадян глибокої поваги й любовi до Батькiвщини та з нагоди відзначення Дня Соборності України члени шкільного самоврядування школи #17 провели акцію на площі "Молодіжна" серед мешканців міста. Діти роздавали листівки та розповідали пересічним громадянам про День Соборності.

День Соборності України

Сьогодні, 22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, відзначається День Соборності України. Це свято має велике значення для сучасної України. Соборність української державності означає, що Україна має свою єдину національну державу, яку створює сам народ, як вільну, суверенну, демократичну, правову і соціальну. В цей день наша школа традиційно організовує живий ланцюг. Зібралася разом велика шкільна родина: від маймолодших першачків до майбутніх випускників.Разом із вчителями вони показали свою єдність й бажання підтримувати українські традиціїї. Разом ми єдині! Ми-українці!

Ми- команда!

15 січня на базі школи #17 з метою надання кваліфікованої навчальної, інформаційної та  методичної допомоги учням  навчальних закладів  міста  для  розвитку соціальної активності і  усвідомленої суспільної позиції молоді, виховання  почуття  самосвідомості, власної значущості, творчої ініціативи, а також з метою командоутворення командою лідерів нашої школи проведено міський тренінг лідерів учнівського самоврядування. На учасників тренінгу чекала екскурсія навчальним закладом, обмін досвідом з організації самоврядування та цікаві вправи з team-building. Сподіваємося, захід був цікавим та корисним! #yarik_utenko_#самоврядування#школалідерів#командоутворення#teambuilding#тренінг#микоманда

До уваги абітурієнтів!

Шановні учні! З кожним днем наближається час, коли ви станете учасниками зовнішнього незалежного оцінювання. Володійте актуальною інформацією! Запрошуємо ознайомитися із сайтом Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти та його соціальними мережами Адреса сайту - https://test.dn.ua/ Саме тут, за вкладками до меню ЗНО/ДПА розміщується актуальна інформація з питань зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року та пробного ЗНО. Сторінки адаптовані до мобільних додатків. Сторінка в Instagram-https://www.instagram.com/ZNO_DON/ Фейсбук -www.facebook.com/DRCOKO

Від іміджу школи до школи-бренду

У останній день канікул 11 січня 2020р. педагогічний колектив нашої школи працював над проектом "Від іміджу школи до школи-бренду". Перед сучасними загальноосвітніми закладами постає багато проблем. І одна з них- перехід від поняття "імідж" до "бренд". Необхідність брендування викликана конкуренцією між навчальними закладами за кваліфікований персонал, споживача, тобто учнів, та державне фінансування. Саме над цією проблемою розпочато роботу в ЗШ#17. Засідання педагогічної ради було проведено у нетрадиційній формі. Члени педагоічної ради обєдналися і три групи для здійснення SWOT-аналізу-технологію аналізу та оцінки сильних та слабких сторін, можливостей і загроз у педагогічній системі. Рез

МАН-2020

Вітаємо учнів Дружківської школи 17 - переможців та призерів І етапу Всеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук України, що проходив 10.01.20 на базі нашої школи . Маємо такі результати: Бєліков Данило 10 клас ( керівники Міхєєва В.О., Житченко О.А.) 1 місце - англійська мова; Чернишова Дар'я 9 клас ( керівник Нехаєнко Ю.В.) 1 місце - хімія; Храпач Інна 9 клас(Лебеденко О.А.) 3 місце- англійська мова Вітаємо учнів та їхніх наукових керівників!

© . Сайт создан на Wix.com

До літніх канікул

залишилось ...

  • Facebook Социальной Иконка
  • Google+ Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now