Поиск

Ториторія Dance-2020

Вітаємо команду нашої школи із прекрасним виступом на конкурсі "Територія Dance"! Ідея, зміст, перформанс- все було чудово! Емоції зашкалювали. Дякуємо вам, наші любі, за титанічний труд та легкість виконання. Хтось бере участь в конкурсі заради перемоги, а ви- бо вам є що сказати своєму глядачеві.Пишаємося і віримо, що нові злети попереду. Дякуємо творчому колективу: Канарській Катерині, Болдирєвій Софії, Самойловій Катерині, Івановій Ганні, Жарікову Сергію, Вороніній Марії, Ножкіній Ганні, Рагозіній Тетяні, Гавриловій Дар'ї, Кропочевій Маргариті.

Юні дослідники школи 17 та чарівні кристали.

Відомо, що кристали оточують нас повсюди та повсякчас. Це і сніг, і цукор, і коштовні ювелірні прикраси, і деталі побутової техніки. А чи можна створити кристал власноруч? Звичайно! Для цього вам знадобиться прозорий стакан, паличка, нитка, фільтр (паперовий або марлевий), вода, а також –речовина, з якої буде рости кристал. І, звісно, потрібно запастися терпінням,ретельно виконувати інструкції та дотримуватись правил техніки безпеки. Учні 1- 6 класів 17 школи з 1-го об'єднались в команду на своєму дослідницькому шляху до нових знань, вмінь та до самого чарівного, власноруч зрощеного, кристала. І, звісно, що і до перемоги у конкурсі! Конкурс "Кристали" імені Є. Гладишевського від Малої акаде

Майстер-класи від шефів

Напередодні Масляної наші учні брали участь в серії майстер-класів. Учні 10А класу разом із класним керівником Житченко О.А. відвідали м.Костянтиновку та Школу кухарського мистецтва. Там під керівництвом шеф-кухаря Сергія Відуліна учні приготували млинці із червоною рибою та м'ясо "По Орловськи". Учні 2В та Стьопочкіна С.І. взяли участь у майстер-класі з випікання піци. Діти познайомилися з технологією приготування та відвідали піцу,яку самі приготували.

До Дня рідної мови

Сьогодні у всьому світі відзначається День рідної мови. Святковий концерт "Із мови починається людина" відбувся в актовій залі Дружківського центру дитячої та юнацької творчості. У концерті з творчими номерами виступили учні загальноосвітніх шкіл № 1, 7, 9, 12, 17, НВК № 4, 11, 14, гімназіїї «Інтелект» та вихованці народного колективу сучасного танцю «Візаві» і народного вокального ансамблю «Ельдорадо». Нашу школу представляв учень 6В класу Георгій Кудін. Хлопець заспівав пісню "Три тополі, три сурми".

Карантин

До уваги учнів та батьків! Карантин продовжено до понеділка. Виходимо на навчання в понеділок, 24 лютого.

МАН-2020

Вітаємо учня нашої школи Бєлікова Данила із перемогою у ІІ ( обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт з англійської мови Малої академії наук України. Разом із керівниками Житченко О.А. та Міхєєвою В.О. Данило досліджував тему "МЕМ – РУШІЙНА СИЛА ІНТЕРНЕТ-МОВИ: меми як новий вид пареміологічних одиниць". Бажаємо успіху в наступному етапі!

Самоосвіта учнів під час карантину

Шановні учні та батьки! Під час вимушених канікул ( карантину) ви будете отримувати завдання від своїх учителів. Класні керівники розмістять завдання в шкільних групах. Щодня завдання будуть оновлюватись. Самоосвіта- запорука успішності.

Увага! Карантин!

Увага! Карантин! В школі з 11.02 до 17.02 оголошено карантин у зв'язку із збільшенням кількості дітей, що перебувають на лікарняному. Нагадуємо правила поведінки для учнів під час карантину у зв’язку з епідемією грипу: 1. Намагайтеся не ходити в гості, не відвідувати громадських місць. 2. Частіше перебувайте на свіжому повітрі. 3. Оберігайте себе від переохолодження. 4. Частіше провітрюйте кімнату. 5. Частіше мийте руки з милом. 6. Щоденно їжте свіжі овочі й фрукти — вітаміни посилюють захисні сили організму. 7.Під час епідемії грипу носіть захисну маску, яку треба міняти щогодини. 8.Користуватися особистим посудом і рушником, якщо вдома хтось хворий на грип.

День безпечного інтернета

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. До Дня безпечного інтернета учні 6В класу розробили пам'ятки для молодших школярів. Учні провели інформаційні хвилинки та розповіли про небезпеки, які можуть чекати на користовачів у мережі.

Мийте руки!

Іноді власний приклад є кращим за слова - особливо, коли мова йде про те, щоб пояснити щось дітям. Саме так вирішила зробити Пустовіт Т.А., щоб показати своїм вихованцям із 2Б важливість правильно мити руки. Тетяна Анатоліївна так написала на своїй сторінці у фейсбуці: "Досліджуємо найбруднішу зону у школі. Результат прогнозований! Це гардероб! Висновок очевидний: "Люди, мийте руки!" Сподіваємося, що вся школа наслідуватиме їх приклад!

Воркшоп"Школа як осередок соціальної згуртованості в громаді"

У рамках проекту «Школа як осередок соціальної згуртованості та стійкості в громаді» Коваленко Ю.В. взяла участь в тренінгу «ключові уміння 21-го століття», який був розроблення експертами Британської Ради в Україні за підтримки Міністерства освіти и науки України . Тренінг спрямованний на усвідомлення учасниками компетентнісного підходу до навчання взагалі та зокрема, процесів, пов'язаних із розвитком у учнів ключових життєвих умінь. Також під керівництвом Коваленко Ю.В. у школі був організований воркшоп за участю учителів початкової школи. Під час заходу педколективом розглядалися такі питання: «Огляд ключових умінь 21-го століття», «Критичне мислення та уміння розв'язувати проблеми», «С

Освітній марафон. Продовження

Вчора 31 січня відбувся тренінг у рамках участі колектива школи в освітньому марафоні. Темою заняття була "Розвиток емоційного інтелекту як передумова розвитку інноваційної особистості". Емоційний інтелект являє собою набір навичок, які допомогають нам розпізнавати свої почуття та керувати ними. Навички EQ допомогають нам і в особистому, і в професійному житті. #освітній_марафон

© . Сайт создан на Wix.com

До літніх канікул

залишилось ...

  • Facebook Социальной Иконка
  • Google+ Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now