Избранные посты

Ходить по землі Святий Миколай...

December 20, 2018

 

19 грудня – день святого Миколая. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе Добро. Це найбажаніший день у році для дітлахів. Напередодні свята діти пишуть до нього листи зі своїми побажаннями. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик.

 


Але цього дня в нашій школі не було бешкетників. А для тих, хто іноді не дуже гарно поводився, була прекрасна можливість виправитися. Але на них чекали неабиякі труднощі. Саме таку казку, про дітей, які хотіли знайти Святого Миколая та вибачитися за погану поведінку, ставили для малечі учні 10А. Діти разом із казковими героями відправилися у святкову подорож. На них чекало багато пригод, але врешті-решт вони зустріли Святого Миколая, доброта якого та любов до дітей відома на весь світ. Звичайно ж він простив неслухняних дітей і подарував всім солодощі.
Ми дякуємо учням 10А, їх класному керівнику Ситнік А.В. та заступнику директора з НВП Коваленко Ю.В. за чарівні хвилини та щасливі обличчя малечі!

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ось і настала мить розставання

May 31, 2018

1/1
Please reload

Недавние посты