Избранные посты

Олімпійський урок з Андрієм Гарбаром

September 27, 2019

 

Олімпійський урок з Андрієм Гарбаром

20 вересня в Дружківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №17 відбулось спортивне свято «Олімпійський урок», організатором якого виступила школа вищої спортивної майстерності за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області та сприяння Дружківського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 

До наймолодших учнів завітали майстер спорту України з тхеквондо (ВТФ), чемпіон Європи 2019 року серед молоді, переможець першого в історії чемпіонату Європи з єдиноборств серед студентів Андрій Гарбар, а також його батько і особистий тренер Сергій Гарбар. 

Захід розпочався з урочистостей – парад учасників, привітальні слова почесних гостей, після чого запальну руханку провели методисти ШВСМ. 

Коли м’язи були розігріті, хлопці і дівчата залюбки долучились до веселих стартів під музичний супровід, щоб проявити свої здібності у спритності, швидкості та силі. Між командами 1-А, 1-Б та 1-В класів точилася справжня боротьба, де ніхто не хотів поступатись, а голосну підтримку дітям забезпечили їхні батьки. Також школярі відкрили для себе нові знання про олімпійський рух в Україні та світі, відповідаючи на питання вікторини. 

За підсумками святкового заходу переможців чи переможених не було, кожну команду нагородили за номінаціями. Так, «найсильнішою» командою став 1-А клас, «найшвидшою» командою – 1-Б клас, «найспритнішою» командою – 1-В клас. Усі учасники отримали сувеніри від відділення НОК України в Донецькій області. 

 

http://noc-dn.org.ua/olimpiyskyi-urok-z-andriyem-garbarom-u-zagalnoosvitniy-shkoli-druzhkivky/ 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Ось і настала мить розставання

May 31, 2018

1/1
Please reload

Недавние посты