Избранные посты

February 18, 2020

Шановні друзі, відтепер усі новини школи ви можете прочитати на вкладці Blog. 

Наш сайт- новини школи- blog.

Залишайте коментарі, поширюйте новини в соцмережах та залишайтеся на зв'язку! Завжи з вами, ваша школа#17!

February 15, 2020

Вітаємо учня нашої школи Бєлікова Данила із перемогою у ІІ ( обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт з англійської мови Малої академії наук України. Разом із керівниками Житченко О.А. та Міхєєвою В.О. Данило досліджував тему "М...

February 12, 2020

Шановні учні та батьки! Під час вимушених канікул ( карантину) ви будете отримувати завдання від своїх учителів. Класні керівники розмістять завдання в шкільних групах. Щодня завдання будуть оновлюватись.

Самоосвіта- запорука успішності.

February 11, 2020

Увага! Карантин! В школі з 11.02 до 17.02 оголошено карантин у зв'язку із збільшенням кількості дітей, що перебувають на лікарняному.

Нагадуємо правила поведінки для учнів під час карантину у зв’язку з епідемією грипу:
1. Намагайтеся не ходити в гості, не відвідувати гр...

February 11, 2020

11 лютого 2020 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

До Дня безпечного інтернета учні 6В класу розробили пам'ятки для молодших школярів. Учні провели інформаційні хвилинки та розповіли про...

February 8, 2020

Іноді власний приклад є кращим за слова - особливо, коли мова йде про те, щоб пояснити щось дітям. Саме так вирішила зробити Пустовіт Т.А., щоб показати своїм вихованцям із 2Б важливість правильно мити руки. 

Тетяна Анатоліївна так написала на своїй сторінці у фейсбуці...

February 7, 2020

У рамках проекту «Школа як осередок соціальної згуртованості та стійкості в громаді» Коваленко Ю.В. взяла участь в тренінгу «ключові уміння 21-го століття», який був розроблення експертами Британської Ради в Україні за підтримки Міністерства освіти и науки України . Тр...

February 1, 2020

Вчора 31 січня відбувся тренінг у рамках участі колектива школи в освітньому марафоні. Темою заняття була "Розвиток емоційного інтелекту як передумова розвитку інноваційної особистості". 

Емоційний інтелект являє собою набір навичок, які допомогають нам розпізнавати сво...

January 31, 2020

Вітаємо із ІІІ місцем учасників регіонального етапу олімпіад з географії- Утенка Ярослава та з української мови й літератури- Болдирєву Софію. Пишаємося вашими досягненнями!
Дякуємо вчителям, які підготували учнів- Андросову О.В.(учитель географії) та Болдирєву О.І.( у...

January 30, 2020

Всеволод Нейстайко – український Марк Твен. Його твори незмінно викликають усмішку на обличчі у всіх читацьких поколінь. “Тореодори з Васюківки” – одна з найвеселіших книг у всій шкільній програмі.

Сьогодні в 90-ий день народження автора учні 6В відвідали мультицентр "Г...

Please reload

Недавние посты

February 18, 2020

February 15, 2020

February 8, 2020

Please reload

Поиск по тегам
Архив