Учнівське самоврядування " Ехо"

Педагог- організатор: Ковальова Ольга Валеріївна

Стаж роботи: 8 років

Тема саморозвитку: Розвиток лідерських якостей особистості . Формування особистості   учня- свідомого громадянина- патріота.

                                                               І якщо хоч якесь зернятко моралі проросте в серцях   

                                                              наших  учнів – то буде нашим внеском загальнодержавну

                                                             справу виховання нового покоління українського народу.

    Сьогодення вимагає, щоб виховний вплив держави, усіх виховних інститутів, враховуючи інтереси особистості та суспільства, спрямовувалися на виховання високоморального, національно-свідомого підростаючого покоління, патріотів своєї Батьківщини, спадкоємців і продовжувачів прогресивних національних традицій. При цьому має забезпечуватися система заходів економічного, правового, психолого-педагогічного, соціально-методичного, інформаційно-освітнього характеру, спрямована на формування соціально активної, відповідальної, чесної, порядної особистості, здатної у шкільному житті, діловій, громадській та сімейно-родинній сферах уникати конфліктів, поступатися і знаходити шлях до компромісів.

   Актуальність національного виховання особистості в сучасному українському суспільстві великою мірою зумовлюється потребою державотворчих процесів на засадах гуманізму, демократії, соціальної справедливості, що мають забезпечити усім громадянам рівні стартові можливості для розвитку та застосування їхніх потенційних здібностей, досягнення суб’єктивно привабливих і водночас соціально значущих цілей як умови реалізації найголовнішої соціально-психологічної потреби в самовизначенні та самоствердженні.

   Національне виховання – важливий чинник економічного, соціального  і культурного розвитку держави, збереження її національних, громадянських, духовно-моральних, сімейно-родинних цінностей.

Його сутність полягає у глибинному і всебічному пізнанні історії, культури, духовності українського народу, і на цій основі – пізнання і усвідомлення кожною дитиною себе як індивідуальності і як частки своєї нації, а через неї і всього людства.

Основною ланкою у становленні виховного колективу є учнівське самоврядування — самодіяльна організація дитячого життя в школі. Воно уособлює демократичну та самодіяльну атмосферу, захищає й забезпечує права всіх учасників колективу, сприяє формуванню у них громадянськості, організаторських якостей, допомагає педагогічному колективу в проведенні різноманітних заходів, виступає їх ініціатором. Загалом учнівське самоврядування є незамінним помічником педагогів.

Головне завдання шкільного самоврядування, на мою думку, полягає в тому, щоб через розвиток соціальної активності учнів виховати в них почуття власної гідності, надати їм можливість виявити себе на ділі.

 

 

 

 

 

© . Сайт создан на Wix.com

До літніх канікул

залишилось ...

  • Facebook Социальной Иконка
  • Google+ Social Иконка
  • YouTube Социальные Иконка
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now